ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים Mia

מדיניות החזרת המוצרים הינה בכפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ולתקנותיו.
להלן פירוט מדיניות ביטול ההזמנה ו/או החזרת מוצרים ותנאיהם:
1.במקרה של ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר ללקוחה ו/או טרם קבלת הסחורה בחנות, לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוחה הכספים ששילמה בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק. 
2.במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמינה ו/או לאחר קבלת הסחורה בחנות, יינתן זיכוי כספי בקיזוז עלות המשלוח מסך הזיכוי. הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר שסופק יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התוויות עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא תזוכה המזמינה כל זיכוי שהוא (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי).
3.ניתן להחזיר את המוצר – כל עוד לא נעשה בו שימוש כזה או אחר, באריזתו המקורית - תוך 14 ימים מקבלתו. 
4.החברה תהא בעלת שיקול הדעת הבלעדי והמוחלט בנוגע  למצב הסחורה המוחזרת.
5. מובהר כי כל זיכוי, יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי. 
6.לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.
7.פריטים ומוצרים אשר יגיעו לאחר שימוש כלשהו ו/או עם ריח בושם, סימני איפור ו/או כל פגם/לכלוך ו/או אחר , לא ניתן יהיה להחזירם ולא יזכו את הרוכש/ת בסכום הקנייה, הכל בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של החברה.
8.זכאות לזיכוי כספי עד 48 שעות מיום ביצוע העסקה באשראי.
9. מוצרים שנמכרו והלקוחה הביעה עניין להחזירם - תקבל הלקוחה החזר כספי בניכוי של 5% משווי המוצר או החזר כספי בסכום של 100 ש"ח - הזול מבניהם.
10.לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מתנות.
11.שובר זיכוי יינתן לתקופה של שנה מיום החזרת המוצר. 
12.מובהר ומודגש כי פריטים אשר נרכשו במסגרת מבצעים ו/או סוף עונה, ניתנים להחזרה תוך 48 שעות מיום קבלתם וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
13.מוצרים שנמכרו בהנחה או כחלק מסייל והלקוחה הביעה עניין להחזירם - תקבל הלקוחה החזר כספי בניכוי של 5% משווי המוצר או החזר כספי בסכום של 100 ש"ח- הזול מבניהם. 
14.באשר למוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל, שהלקוחה הביעה עניין לקבל עבורם זיכוי כספי לשימוש באתר (קרדיט) - שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששילמה, ללא ניכוי.
15.את הפריטים המוגדרים עדינים - משמע, שעלולים להישבר או להינזק בשליחה - ניתן להחזיר פיזית - בחנות Mia Givataim (כצנלסון 52 גבעתיים), עד 14 יום מרגע קבלת החבילה.
16.בהנחיית משרד הבריאות: גרביים וגרביונים, וחלקים תחתונים של הלבשה תחתונה או בגדי ים - אינם ניתנים להחזרה ו/או להחלפה. חזיות שאינן בגד ים - אינן ניתנות להחלפה ו/או החזרה.
17.חלקים עליונים של בגדי ים ניתנים להחזרה - אך לא ניתן לקבל בעבורם זיכוי כספי - אלא קרדיט לחשבונך שישמש לקנייה עתידית באתר.
18. החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר מעל 50 ש"ח.
19.אופן החזרת המוצרים - הלקוחה תשלח את המוצר חזרה, ארוז כיאות על מנת למנוע פגיעה בפריט. על מנת לקבל החזר כספי על המוצר להגיע תוך 3 ימים עסקים, על מנת לקבל זיכוי למשך שנתיים או החלפה על המוצר להגיע תוך 14 ימי עסקים. בכל מקרה לא יתקבלו מוצרים שאינם כחדשים כמפורט בסעיף לעיל.
**יצויין ויודגש : כל החזר/זיכוי מצריך ומחייב הצגת חשבונית שנמסרה בעת הקנייה ללקוח/ה.
**מכל החזרה ינוכו 5% מערך הקנייה.
כמובן שתמיד ניתן לפנות אלי בכל שאלה, אשמח לתת הסברים והבהרות טלפוניים.
 
image alt
x

#{title}

#{text}

#{price}